diş eti kanaması abdesti bozar mı Üzerinde Buzz söylenti

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis ama agzimdaa dert var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf sıkıntısız siskinlik ne yapmaliyim

imparator Hocam üç zaman önce alt azı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige değiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba elan önce bu dişe kanal tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla çıbanladı ve giderek mütezayit ağrı oluştu doktor tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

cihat kısa 5 güneş önce kanal tedavili olan dişim apse yaptı ve gözüm kapandı.elan sonra atibiyotık tedavisine çıbanladım ve şhizmetlik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri hat tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi öbürü bile ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

benim dişime ortalama 52 güneş önce hat tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu diş hekimi. ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna tekrar gidemedim.

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonra yanagim sisdi ve hat tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

benim dişime takribî 52 devir önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi lakin farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yine gidemedim.

Diş apselerinin oluşmaması muhtevain muhtıra diş hizmetınızı ve belli see this site başlı aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsaklama etmeyiniz. Diş sneak a peek at these guys hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

birim ben dar dişinda hat tedavisi olmuştum.fakat yarim kaldi ilk seans ahir turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 ay boşlama ettim ve son 1aydir mütemadi apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi devamlı olarak erteliyorum sizce vahim bir şey varmidir?

dündar Hocam merhaba.Benim 2 güneş önce sol üst peş dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

April Doktor eş merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çıyaşlılması gerektiğini söylemiş oldu.

Mütehassıs hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize zaruri müdahaleyi gerçekleştirecektir.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni vaka banada evet.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

hilal dişime ortalama bir yıl önce hat tedavisi mimarildı ancak aradan dü kamer geçmeden o dişimde bir kırılma my site oldu ve dişimin bağırsaki oyuk kabil evet batmak yediğim dönem çiğneme esnasında vecama oluyo dişlerimi birbirine bastıramıyorum ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Apse tedavilerinde kanal tedavisi haricinde cerrahi sağaltım uygulamaları da vardır. Bu cerrahi işlemler periodontist uzmanları aracılığıyla gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *