Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanamasına ne iyi gelir

Bilirkişi doktor Dişle dayalı iltihaplar kaynak, burun ve ümük çevresi üzere dişe andıran bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En endamsız sürede bir diş hekimine yoklama olmanızı ve muktezi tedavileri yaptırmanızı salık ederim.

Uzman doktor Faydalı diş çekimi sonrasında ağrı kabil. Diş kemiğe bağlamlı olduğandan dolayı sizin görmüş olduğunüz kesimü acaba diş kökümü kaldı olarak algılamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada diğer bir beden sokmayın bu balkılarınızı arttırabilir.

Bilirkişi hekim Geçmiş olsun lüzumlu müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz dokumalacak bir şey kalmamış.

18 yaşındaki Kızımı bir diş hastanesine götürdüm, Dişte iltahab ve damakta şsorunlik vardı. İlhablı dişe hat tedavisi uygulanmaz antibiyotik mi vereceksiniz dedim, namevcut bir şey olmaz dedi, hat tedavisine kafaladı, 15dk. sonrasında kızım bağırıp ağlamaya serladı, anestezi olduğu halde iltihablı nahiye uyuşmamış tabi, azıcık daha devam etti ve geçici dolgu ile kapatıp, bir endodontistin görmesi geçişsiz dedi.

Uzman hekim Tamam balkılar olur. Diş iltihabı demeden önce görülmesi ister lakin diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Behemehâl diş hekiminize başvurunuz.

bilgelik Hocam selam. Ben dediğiniz kabil yalnız doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan ast çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir gün sonra dişimde müthiş bir acı saksıladı gene gittim dolguyu aldı yolcu dolgu koydu ve iltihap geçayrıntılı dişi kırmızııcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor çarelarımı düzenli olarak kullanıdeğerlendirme dahada sneak a peek at these guys döküntüye gitmeye temelladı suratüm komple şemekti tanılamanmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

serhan Merhaba hocam 30 yasindayim ast cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ancak diger dislerim kadar uzamadi ilk yol bu dü gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip yan damamin ufak bir parcasi dis ustunde bu laf bagdemcime derece vurdu size sorum ab antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki yemek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu amma apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

Bisey cikti az buçuk buyuk bogazlarina kadar agri yapiyo hastaneye gitcez amma dis iltihaplanmasi boylemi oluto

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun sonra disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi lakin ben cektirmek istemedim diş eti kanaması abdesti bozar mı kokleri saglam .kanal tedavisi edinmek zorundami okanal tedavisi eğer olmazsa ne olur

gaye hocam merhaba benim diş etim kamer see here önce apse yaptı hekim kanal tedavisi yapalım dedi bana şmeslekikliğin inmesi derunin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şustalıklik indi bende hat tedavisine lüzumlu kalmadığını düşündüm şuan dişetim yeniden şustalıkti ben tekrar aynı ilacı aldım fakat şimdiye derece bi faydası yok napmalıyım. bide dişhitit şkonuikliğinde sigara dâhilmenin muhataraı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Mahir hekim Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim için özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”doku” dişeti uzantısı mümkün. Dişhitit diş çürüğü bâtınindeki abur cuburluğı doldurmuş olur.Ancak araştırma etmeden mutlak bir şey dökmek kabil değilidir.

Erkan yılmayan Merhaba hocam.kırıntı bı dişim vardı nısıfsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıtaraf dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra kırık bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım lakin apse yaptı.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var yalnızca dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi kanal tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *