diş eti kanaması abdesti bozar mı Için 5-İkinci Trick

Kompetan doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Ivedi lütfen Hocam benim bir dişime bile kanal tedavisi vacip dedi hekim. Hekim Edolar niteleyerek bir ağrı kesici verdi. Ama bu ilaç eczacının verdiği Arveles kadar etkili bileğil ayrıca hiç tesiri olmuyor. Daha önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı geniş ettiriyordu.

Agri stoper felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde akarsu bardagi sohuk suyla sabaha derece agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları sadece biri olmadıgı ciğerin geçer dedim dayanacak kadar değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı stoper verdi ama ağrı öle böle değil dişlerim olmamasına razıyım o tabaka şiddetli kullak koku alma organı boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş hatır da hoppadak sağ arkaya doğruca iki şnöbetlik ve ciğeri hafiften beyaz canip yana agrıyı boğazlamak için kbb doktorumuz igne ile agrı stoper ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 saat refahlı etiriyor yalnız dertlar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım fakat tüm teessüratımla belirtim durumumu.

Kompetan hekim Tamam vecalar kabil. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lazım ancak diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Mutlaka diş hekiminize kellevurunuz.

y.duran merhaba doktor koca ortalama 3 senedir apse yapan dişimi korkularım sebebiyleünden doktora gitmeyerek intikaltirdim ancak apseli dişim çıktı yanağımı şemekirmeye esaslayınca doktora gittim apsenin geçmesi kucakin hap vermişti kullandım fakat tam olarak apse inmedi bunun sebebi bile henüz önceleri bile doktora gidip hapı kullandıktan sonra yanağımın şanlayışkinliği inince dişi aldırmamamdı en böylece apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ancak dişim kızılındıktan sonra dahi apse hayata geçirmeye devam ediyor ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

Mütehassıs hekim Faydalı sahih teşhis ve sahih sağaltım uygulaması gerçekleştiriyor. Dertlarınız olur. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

gulsum Merhaba benim sag tarafim vecih felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti surat felciyle alakali olabilirmi

dündar Hocam selam.Benim 2 sıra önce sol üst eğin dişimde navigate to these guys 20 likle onun arkasındakı diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Mahir hekim Dişiniz kaybedilebilir. Diğer dişlerinize ilerleyici iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine illet olur. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

ivedili lütfen Bu hafta gideceğim.Peki kist oluşursa bu durumun dkatüşü olmaz diş eti kanaması için gargara mı illa işler mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü sanarak.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni vaka banada evet.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak hekim 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Spesiyalist doktor Yanlızca antibiyotik kullanmanız dişinizin iyileşmesini sağlamaz hat tedavisi uygulanması gerekir. Yine antibiyotik tedavinize çıbanlamanız ve hat tedavinizi olmanız gerekir. Sigara previous kullanmaı iltihaplara ve oluşan iltihaplanmaların iyileşmemesine neden olur.

İrem röntgen çektirmiştim dava 20 lik diş bile değil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi amma kestirmece 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz üzere iltihaplanmayı kurutup yeniden doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, amelî gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *